One Team

Tylko dla członków sojuszu One Team


#1 2012-04-19 23:07:46

master9998

Administrator

Zarejestrowany: 2012-03-24
Posty: 23
Punktów :   

Wysłane depesze

Od: master9998    Napisz do: Wszyscy Data: 19.04.12 22:19:34
Dotyczy: (R) Przyszłość sojuszu
Witam wszystkich sojuszników!

Włożyłem w ten sojusz dużo cennego czasu, serca, wysiłku i co z tego jak każdy to olewa i gra sobie sam dla siebie?

W tym sojuszu jest max 2 graczy na których można zawsze i wszędzie można liczyć.

Reszta graczy są statystami i nie wiem po co jesteście w sojuszu jak nic nie robicie. Chcecie być w sojuszu? Po co? Żeby ładniej wyglądało? Żeby pomagał sojusz graczowi a gracz sojuszowi już nie?

Ja w tym momencie zaprzestaję wszystkich działań jakie wykonywałem jeśli ministrowie, szefowie sekcji nie wezmą się do roboty to przechodzę do głównego sojuszu a z wami co się stanie to się stanie.

Jeśli gracze z sojuszu nie będą współpracowali razem ze sobą to ja nie mam zamiaru się męczyć i tracić czas, nerwy itp. na was.

Pozdrawiam master



------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



Od: master9998    Napisz do: Wszyscy    Data: 19.04.12 22:43:06
Dotyczy: (R) Nowe stanowiska
Zostały przydzielone stanowiska. Niech każdy się zapozna z nimi. Jeśli nie zaczniecie działać to mi dużo nie brakuje żeby przejść do głównego. Jeśli masz stanowisko a nie wiesz co należy dokładnie do twoich kompetencji napisz do mnie z chęcią Ci pomogę i powiem co masz robić.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.4fpc.pun.pl www.gra-komunikacyjna.pun.pl www.zakonrycerzysolamnijski.pun.pl www.fajnizklasy1d.pun.pl www.svrkiller.pun.pl