One Team

Tylko dla członków sojuszu One Team

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2012-04-30 10:17:32

awganistannn

Radny

Zarejestrowany: 2012-04-06
Posty: 2
Punktów :   

KONKURS

KONKURS
W naszym konkursie nauczycie się handlować.
KONKURSIE CHODZI OTO ŻEBY KAŻDY Z GRACZY OKUPYWAŁ NIE WIELKĄ ILOŚĆ TOWARÓW OD NASZYCH GRACZY TEN KONKURS NAUCZY WAS SPÓŁ PRACY SOJUSZ-OWEJ.PROSZĘ WAS ABYŚCIE DAWALI SPRZEDASZ CZĘŚCIOWA PO NIE WASZ NIE KTÓRYCH Z SOJUSZ NIE STAĆ NA CAŁE KUPNO TOWARÓW
*JEŻELI KTOŚ KUPI COŚ OD JAKIEGOŚ GRACZA TO PISZE MI PW Z NAZWOM GRACZA NIC WIELKIEGO
ZA JEDNO PW DAJĘ JEDEN PUNKT OCZYWIŚCIE NIKT NIE MOŻE OSZUKIWAĆ JA MAM SWOJE SPOSOBY ABY SIĘ DOWIEDZIEĆ CZY KTOŚ OSZUKUJE CZY NIE
*KONKURS TRAWA 0D 30.03.2012  DO 30.04.2012 MAM NADZIEJĘ ŻE BĘDZIECIE BRAĆ UDZIAŁ W KONKURSIE
*NAGRODY SĄ BARDZO ODPOWIEDNIE
*OCZYWIŚCIE HANDEL MUSI SIĘ ODBYWAĆ NA WEWNĄTRZ SOJUSZ-OWEJ STRONIE SOJUSZU ZA SPRZEDASZ TOWARÓW NIE MA PKT TYLKO ZA KUPNO
* JA Z MASTEREM NIE BIORĘ UDZIAŁU Z WAMI W TYM KONKURSIE BO POWIECIE ŻE OSZUKUJEMY
ZŁOTO JUŻ WYSTAWIŁEM CHĘTNI NIECH KUPIĄ MAŁE ILOŚCI ZŁOTO.
1MIEJSCE:
2MIEJSCE:
3MIEJSCE:
NAGRODA BĘDZIE USTALONA Z MASTEREM JAK NA RAZIE TO JEST MIEDZY 5M A 10 M

CI CO TO PRZECZYTALI TO NIECH SIĘ POPISZĄ TO DO STANĄ JUŻ NA START 2PKT
POZDRAWIAJĄCY  AWGANISTANNN
WSZYSTKIE PW PISAĆ DO MNIE NIE DO MASTERA

Offline

 

#2 2012-04-30 14:41:41

Dybson41

Radny

Zarejestrowany: 2012-03-24
Posty: 6
Punktów :   

Re: KONKURS

Zapoznałem się z całym opisem, lecz są 2 kwestie, nie mam zbyt dużo kasy na kupowanie towaru który mi nie jest zbyt potrzebny a 2 sprawa to taka:
czy jeżeli ktoś wystawi dajmy przykłąd 10 mln złota na handel częsciowy... a ja kupie od niego z 5 mln z tym że kupie to na 5 tur tzn 5 razy kupie po 1 mln to czy dostanę 5 punktów?

Offline

 

#3 2012-05-01 12:38:28

hmatki

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-03-28
Posty: 5
Punktów :   

Re: KONKURS

przeczytałem.... Będę kupował po 1 sztuce amunicji...xD

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sbmtechniczna.pun.pl www.granarutoo.pun.pl www.poradnikmetin2.pun.pl www.zngw.pun.pl www.slrr-polmulti.pun.pl